background

Etapas Industry – tai naujas požiūris į pramoninio nekilnojamojo turto vystymą, šioje bendrovėje dėka partnerio „ILD“ (daugiau apie tai www.il-d.be) sujungiama belgiška patirtis ir vietinio partnerio Etapas Group gebėjimas šią patirtį adaptuoti Baltijos šalyse.

Etapas Industry vysto specialiai pritaikyto pramoninio nekilnojamojo turto projektus, kaip autonomiškus arba integruotus į pramoninius parkus. Etapas Industry įsigilina į kliento veiklą ir patenkina specialius jo logistikos ir/ar pramoninių procesų poreikius, prisiima visapusišką atsakomybę nuo pat projektavimo pradžios iki pastato perdavimo eksploatacijai, taip pat siūlo įvairius projekto finansavimo modelius.

Prieš pradedant kiekvieną projektą, analizuojama kliento dabartinė situacija. Tuomet pateikiamas preliminarus pasiūlymas dėl vietos, statybos, terminų ir kaštų. Nekilnojamąjį turtą galime pasiūlyti kaip autonominį projektą arba integruotą į vieną iš pramoninių parkų. Siūlomas pastato projektas pasižymi optimaliu išdėstymu atsižvelgiant į investicijų bei eksploatacijos išlaidų mažinimą.

Preliminarus pasiūlymas yra puikiai suderintas, kadangi artimai bendradarbiaujama su klientu detalioje inžinerijos stadijoje. Statybų etapo metu iš pradžių pateikiami pasiūlymai subrangovams ir gaunami statybos leidimai. Pradėjus konkrečius statybų darbus, kiekviena statybų vieta kasdieną yra atidžiai stebima, o tokį monitoringą atlieka specialiai paskirtas asmuo. Projekto vadovas koordinuoja statybų eigą, atsižvelgdamas į planus bei terminus, ir apie viską informuoja klientą. Statybų etapas baigiasi tada, kai eksploatacijai tinkamas pastatas perleidžiamas klientui kartu su darbo procesais, taip pat vedami vietiniai mokymai.

Klientai

LiBeRED bendra Lietuvos ir Belgijos nekilnojamojo turto vystymo įmonė – uždaras akcinio kapitalo fondas, įsteigtas plėtoti nekilnojamojo turto projektus Lietuvoje. 66% kompanijos nuosavybės priklauso belgų investuotojams, o 34% – lietuvių, tame tarpe UAB „Etapas Group“.

Etapas Group atlieka svarbų vaidmenį valdant ir plėtojant fondo turtą. Šiuo metu fondas didžiausią dėmesį skiria žemės įsigijimui, vystymo koncepcijų kūrimui ir infrastruktūros vystymui gyvenamosiose, rekreacinėse ir pramoninėse teritorijose. Gyvenamuosiuose sektoriuose pritaikoma belgų patirtis ir žinios kaip padidinti ir optimizuoti gyvenimo standartus Lietuvoje.

Privataus kapitalo bendrovė Etapas Group (ankstesnis pavadinimas Et Group) įkurta 2005 metais kaip nekilnojamojo turto vystymo bendrovė, teikianti konsultavimo, plėtros ir administravimo paslaugas nekilnojamojo turto sektoriuje. Bendrovėje suburta profesionali partnerių komanda, gebanti su kiekvienu projektu dirbti lanksčiai ir kūrybingai, taip siekti maksimaliai efektyvių rezultatų.

Apie mūsų patirtį byloja eilė sėkmingai įgyvendintų ir vystomų projektų (daugiau apie tai Projektai), taip pat platus ratas klientų (daugiau apie tai Klientai).

Etapas Group vienija tokias bendroves kaip: Etapas Nekilnojamasis Turtas – nekilnojamojo turto agentūra; Etapas Industry – nekilnojamojo turto vystymas nuomai (daugiau apie tai Etapas Industry); LiBeRED – bendras Lietuvos ir Belgijos kapitalo investicinis projektas-fondas (daugiau apie tai LiBeRED), bei daugelį kitų, specialiai atskirų projektų valdymui steigiamų įmonių.

UAB „Etapas Group“ yra Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (www.lntpa.lt) narė. Dukterinė imonė UAB „Etapas“ yra Lietuvos nekilnojamo turto agentūrų asociacijos narė (www.lntaa.lt), o visi joje dirbantys brokeriai yra sertifikuoti.

Komanda:
Mindaugas Velička
direktorius, +370 657 88811, mindaugas@etapasgroup.lt

Donatas Miškinis
direktoriaus pavaduotojas, +370 657 88855, donatas@etapasgroup.lt

Dainius Koveras
projektų vadovas, +370 657 88822, dainius@etapasgroup.lt

Justas Miškinis
projektų vadovas, +370 699 90005, justas@etapasgroup.lt

Emilija Vikšraitienė
vyr. finansininkė, +370 620 87338, emilija@etapasgroup.lt

 

lntpa

Etapas Group

V. Putvinskio g. 17-14, LT-44243 Kaunas

Tel: 37 342 158

Faksas: 37 207 411

info@etapasgroup.lt